Mans grozs

BLACKROLL® BOOSTER HEAD black/green/grey

SKU
B-BRBOHEBGG
€49.90
pieejams

BLACKROLL® BOOSTER HEAD uzgaļi piemēroti BLACKROLL® BOOSTER vibrācijas ierīcei, kas paredzēta miofasciālai muskulatūras atbrīvošanai. Pievienojot BLACKROLL® BOOSTER ierīcei uzgaļus, iespējams sasniegt un atbrīvot miofasciālos trigerpunktus muskulatūrā, kā arī atbrīvot saspringtu muskuli pēc slodzes.

BLACKROLL® BOOSTER HEAD uzgaļi izstrādāti dažādās formās un pēc dažādas cietības, lai optimāli sniegtu vēlamo rezultātu. BOOSTER HEAD dod iespēju veikt vibrācijas masāžu vēl specifiskāku. Uzgaļus iespējams pozicionēt dažādos veidos.

Ar ierīci un uzgaļiem iespējams veikt dziļu audu masāžu, punktu - specifisku masāžu, kā arī vispārēju masāžu ķermeņa muskulatūrai. Tomēr ieteicams sākumā konsultēties ar profesionāli - treneri vai fizioterapeitu pareizas pašmasāžas tehnikas izpildei. 

 

 

 

BLACKROLL® BOOSTER HEAD atbrīvo muskuļus un miofasciālus trigerpunktus, uzlabo asins cirkulāciju un veicina muskulatūras atjaunošanos. BLACKROLL® BOOSTER HEAD lietojams kopā ar BLACKROLL® BOOSTER vibrācijas ierīci. Atrodi to ŠEIT.

Svars: 149g 

 

Parametri
Cenas diapazonslīdz 50 eiro
ZīmolsBlackroll
KrāsaMelna/pelēka
Fitnesa inventāra veidsBlackroll® komplekti, Blackroll® Booster vibrācijas ierīces

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

3 darba dienas

2.99 €

DPD kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €