Mans grozs

BLACKROLL® POSTURE stājas korektors

SKU
B-BRPOB
As low as €40.00
pieejams

  • Viegli izmantot;
  • Ērti valkāt gan zem apģērba gan virs apģērba;
  • Uzlabo ķermeņa stāju;
  • Pieejams divos izmēros

BLACKROLL® stājas korektors, kuru izstrādājuši SWEDISH POSTURE, ir viegli lietojams un vienlaikus ļoti efektīvs līdzeklis, lai uzlabotu savu stāju katru dienu, sporta laikā vai darbā. BLACKROLL® POSTURE var nēsāt zem apģērba tieši uz ādas, izmantojot Velcro vai virs apģērba. To ir viegli pielāgot jebkuram izmēram. Pat pirmās lietošanas laikā stājas korektors ievērojami uzlabo ķermeņa stāju un organisma pašsajūtu kopumā. Atpakaļ treneris automātiski paver augšējo ķermeni taisnā pozā, paplašinot krūšu muskuļus. Pozitīva blakusefekts: skābekļa uzņemšana tiek palielināta pateicoties pareizai stājai, nodrošinot muskuļiem vairāk enerģijas. Jūsu elpošana kļūst arī dziļāka un efektīvāka.

KAS IR labākais veids, kā izmantot savu BLACKROLL® POSTURE?

Sākotnēji labākais POSTURE lietošanas veids ir uz īsu brīdi, apmēram vienu stundu, jo netrenēti muskuļi var viegli sasprindzināties un izraisīt muskuļu sāpes. (Ja jūs atbrīvojat savu POSTURE, to var ilgāk lietot). POSTURE lietošanas biežums (spēcīgāks pagarinājums un ilgāks periods ar POSTURE) laika gaitā var palielināties, kad muskuļi ir pieraudši, labākā formā un pareiza stāja noturās pat tad, ja nevalkā stājas korektoru. Kad ķermenis bez palīdzības sasniegs labu stāju, jūs varat samazināt BLACKROLL® POSTURE lietošanu.

KĀ VĒL ES VAR SAVIENOJAMĪBA?

BLACKROLL® POSTURE neaizstāj jūsu muskuļu treniņu ar regulāriem muguras  vingrinājumiem muguras muskuļu nostiprināšanai. Tas ir tikai papildinājums, atbalsts.

Cik strauji man jāpielāgo ?

Jūsu POSTURE jākoriģē tā, lai komfortabli, bet nedaudz uzstājīgi stājas korektors atgādina jums par savu stāju, liek atvirzīt elastīgi plecus atpakaļ un iztaisnot muguru. Nedrīkst savilkt  muskuļus līdz diskomforta vai sāpju brīdim. Ik pēc laika varat arī noregulēt stājas korektoru stingrākām pozīcijām.


KĀ VĒL NEDRĪKST LIETOT BLACKROLL® POSTURE ?

Ja Jums ir sāpes mugurā vai kaklā, jautājiet savam ārstam par fizioterapeitu pirms POSTURE lietošanas. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nevajadzētu lietot BLACKROLL®POSTURE stājas korektoru.

Parametri
Cenas diapazonslīdz 50 eiro
ZīmolsBlackroll
KrāsaMelna
Stājas korektoriBLACKROLL® POSTURE stājas korektrors
Ortozes veidsMugura

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

3 darba dienas

2.99 €

DPD kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €

Saistītie produkti

Mēs atradām līdzīgus produktus, kuri varētu Tev patikt!