Mans grozs

Mūsu mājas lapai ir SSL sertifikāts - viens no visplašāk izmantotajiem un drošākajiem sertifikātiem (ang.Secure Socket Layer). Tas nodrošina, ka visa informācija ko Tu norādi mūsu lapā ir konfidenciāla un Tava iepirkšanās šeit ir droša. SSL sertifikāts kalpo, kā garantija, ka Tavi dati ir pasargāti ar drošu šifrēšanas algoritmu un nav pieejami trešajām personām, kas nav saistītas ar pakalpojuma nodrošināšanu.

Vairāk par mūsu SSL sertifikātu lasiet šeit" https://www.comodo.com

-Lapas datu glabāšanai tiek izmantota Magento platforma - Magento eCommerce Platform ir vadošā un viena no kvalitatīvākajām e-komercijas platformām pasaulē. Vairāk par Magento platformu lasi te: https://magento.com/about

-Mūsu lapas lietotāju e-pasti tiek apstrādāti, izmantojot starptautiski validētus rīkus.

-Uzticama maksājumu sistēma: Swedbank maksājuma portāls nodrošina klientam ērtu un drošu maksājuma veikšanu.

-Tava pasūtījuma piegādi veic Omniva kurjerserviss vai tā tiek nodrošināta ar Omnivas pakomāta starpniecību - www.omniva.lv . Pasūtījumu piegāde ārpus Baltijas valstīm tiek nodrošināta ar iPakas kurjerservisu starpniecību www.ipaka.lv.

-Mēs nodrošinām preces atgriešanu 14 dienu laikā. Vairāk lasi šeit: https:// orbsports.lv/14-dienu-atgriesana

Nodrošonām Tavu personas datu konfidencialitāti atbilstoši Fizisko Personas Datu apstrādes likumam. Sīkāk par mūsu uzņēmuma datu privātuma politiku lasi šeit: https:// orbsports.lv/privatuma-politika

Kontaktinformācija saistībā ar personas datu apstrādi
Tava personas datu iegūšana un apstrāde tiek veikta ORCCAN SIA, Reģistrācijas Nr. LV40103949850, juridiskā adrese Tālivalža iela 20k-1-14, Rīga, Latvija, LV-1006. 
Kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītajos jautājumos: 
zvanot pa tālruni +371 22037733, rakstot e-pastu uz info@orbsports.lv.