Mans grozs

Gamma 6900 ELS stīgošanas iekārta

SKU
MG69E
€2540.00
Iespējams pasūtīt

Gamma 6900 ELS ir profesionāla stīgošanas iekārta. 6900 ELS piemērota pieprasītiem stīgošanas servisiem, kur svarīgi ir darbu paveikt pēc iespējas ātri. 

Šīs iekārtas digitālais vadības panelis ar w/LED ekrānu nodrošinās Tevi ar ērtu darbības vadāmību.

Elektroniski kontrolējama, konstanta vilkšanas/spriegošanas sistēma nodrošinās precīzu spriegojuma kontroli, kura ir no 5 – 40 kg pielāgojama par 0,1 vienību.

Šī iekārta ir aprīkota ar Start Quick Closing sistēmu, ātras nospriegošanas stīgu satvērēju kā arī ar centrēšanas montāžas sistēmu.

Ar 4-zobu universālo stīgu skavām ar atstarpēm Tu varēsi stīgot visdažādākos rakešu tipus. Lai stīgošanas darbus padarītu maksimāli ērtus un ātrus, šo iekārtu esam aprīkojuši ar pedāļa spriegošanas slēdzi.

Tev vairs nebūs jāmēra sīgas garums ar metramēru, jo Gamma 6900 ir aprīkota ar ekskluzīvu, digitālu stīgas garuma mērītāju.

Esam padomājuši arī par grīdas statīvs, ar kura palīdzību var pielāgot darbam nepieciešamo augstumu no 39-49cm, kontrolējot to manuāli. (Gamma 6900 ELS izmantojama arī kā galda versija)

Tev ir iespēja šo iekārtu aprīkot ar pārvalku un visiem darbam nepieciešamajiem rīkiem, papildus pasūtot tos pie mums.

Ar iekārtu iespējams stīgot arī badmintona un skvoša raketes. 

6900 ELS ierīcea ir ar 5 gadu garantiju/ 1 gada garantija elektronikai, stīgu svirām un stīgu satvērēja komponentēm.

 

*Sīkākai informācijai sazinies ar mums!

Gamma Sports ir neapstrīdams līderis Pasaulē stīgošanas iekārtu ražošanā. Gamma piedāvā stīgošanas iekārtas sākot no mehāniskajām, vienkāršām iekārtām un beidzot ar profesionālām stīgošnas iekārtām, kuras ir pilnībā automatizētas un piemērotas stīgošanas servisiem ar ļoti lielu noslodzi. Gamma plašais stīgošanas iekārtu klāsts un daudzās inovācijas šo iekārtu ražošanā pierāda Gamma kā līdera statusu. Ja Tu vēlies tiešām funkcionālu un ilgmūžīgu stīgošanas iekārtu, tad izvēlies Gamma. 

Orbsports kā oficiālais Gamma stīgošanas iekārtu izplatītājs palīdzēs iekārtu uzstādīšanā un lietošanā.

Parametri
Cenas diapazons500 un vairāk
ZīmolsGamma
Stīgošanas iekārtasStenda

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

3 darba dienas

2.99 €

DPD kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €

Saistītie produkti