Mans grozs

Let's band POWERBAND MINI BLACK - pretestības gumija

SKU
LB-104
€6.00
pieejams

POWERBAND MINI BLACK - melnā, elastīgā lente ir ar visaugstākās pretestības līmeni un ir piemērota pieredzējušiem sportistiem un profesionāļiem, vai arī kombinējot ar citām lentēm. Melnā elastīgā lente ir piemērota aktīvai ķermeņa iesildīšanai. 

  • Esi stilīgs/a: trenējies stilīgi
  • Koncentrējies: trenē problemātiskās zonās
  • Ekonomē laiku: ātri un efektīvi treniņi
  • Vairs nekādi  attaisnojumi: trenējies jebkurā vietā un jebkurā laikā
  • Efektīva: Ātri rezultāti
  • Treniņš ar elastīgajām lentēm, neaizņem vairāk kā 30 minūtes.
  • Aizņem ļoti maz vietas un ir viegli pārnēsajama, padarot to par ideālu treniņa instrumentu ikvienam, kam ir aktīvs dzīvesveids un nav laika doties uz sporta zāli. 

Izaicini sevi! Dedzini kalorijas! Izveido savu sapņu figūru ar LET'S BAND!

Powerband elastīgā lente nodrošina vislielāko pretestību. Jūs varat veikt dažādus vingrinājumus mazās telpās. Elastīgā gumijas lente ir piemērota iesildīšanās vingrinājumiem. 

Elastīgā lente ir paredzēta iesildīšanās vingrinājumiem, stiepšanās un spēka treniņiem. Rekomendējam treniņiem pievienot arī elastīgās lentes MAX, kas paplašinās treniņu programmu. Apvienojot MAX un MINI lentes, tās veido ideālu kombinācijhu intensīviem treniņiem.  

  • Ieteicamā kombinācija iesācējiem: Nelietojiet Powerband melno elastīgo lenti pirms iesildīšanās ar zaļo un zilo lenti
  • Ieteicamā kombinācija pieredzējušiem un profesionāliem lietotājiem: Powerband Mini black elastīgā lente ar otru zaļu vai zilo elastīgo lenti.

Elastīgās gumijas lentes MINI ir 5 cm platas un 22 cm garas. Ideāli piemērotas koriģējošiem vingrin.ājumiem, vingrinājumiem ķermeņa augšējai daļai, gurnu daļai, kājām, kā arī plecu stabilizēšanai. Universāls treniņu instruments, ko var izmantot, lai palielinātu izturību, ķermeņa augšdaļas un apakšdaļas stabilitātei un dinamiskiem iesildīšanas vingrinājumiem. Apvienojot kopā ar citiem vingrinājumiem, gumijas lentes MINI sekmē efektīvus treniņu jebkurā laikā un jebkurā vietā

Parametri
Cenas diapazonslīdz 25 eiro
ZīmolsLet's Band's
KrāsaMelna
Svars2 kg
Fitnesa inventāra veidsLet's bands mini

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

3 darba dienas

2.99 €

DPD kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €