Mans grozs

Let's band POWERBAND MINI BLUE pretestības gumija

SKU
LB-103
€6.00
pieejams

POWERBAND MINI BLUE - elastīgā, zilā lente ir augstas pretestības un ir piemērota pieredzējušiem sportistiem un profesionāļiem, vai arī kombinējot ar citām lentēm. Zilā lente ir ideāli piemērota treniņiem, kas pārnesīs jūs pavisam jaunā treniņu līmenī.

  • Esi stilīgs/a: trenējies stilīgi
  • Koncentrējies: trenē problemātiskās zonās
  • Ekonomē laiku: ātri un efektīvi treniņi
  • Vairs nekādi  attaisnojumi: trenējies jebkurā vietā un jebkurā laikā
  • Efektīva: Ātri rezultāti
  • Treniņš ar elastīgajām lentēm, neaizņem vairāk kā 30 minūtes.
  • Aizņem ļoti maz vietas un ir viegli pārnēsajama, padarot to par ideālu treniņa instrumentu ikvienam, kam ir aktīvs dzīvesveids un nav laika doties uz sporta zāli. 

Izaicini sevi! Dedzini kalorijas! Izveido savu sapņu figūru ar LET'S BAND!

Powerband elastīgā lente nodrošina vislielāko pretestību. Jūs varat veikt dažādus vingrinājumus mazās telpās. Elastīgā gumijas lente ir piemērota iesildīšanās vingrinājumiem. 

Elastīgā lente ir paredzēta iesildīšanās vingrinājumiem, stiepšanās un spēka treniņiem. Rekomendējam treniņiem pievienot arī elastīgās lentes MAX, kas paplašinās treniņu programmu. Apvienojot MAX un MINI lentes, tās veido ideālu kombinācijhu intensīviem treniņiem.  

  • Ieteicamā kombinācija iesācējiem: Nelietojiet zilo elastīgo lenti kopā ar dzelteno un zaļo elastīgo lenti. 
  • Ieteicamā kombinācija pieredzējušiem un profesionāliem lietotājiem: elastīgā zilā lente MINI ar otru zaļo elastīgo lenti. 

Elastīgās gumijas lentes MINI ir 5 cm platas un 22 cm garas. Ideāli piemērotas koriģējošiem vingrin.ājumiem, vingrinājumiem ķermeņa augšējai daļai, gurnu daļai, kājām, kā arī plecu stabilizēšanai. Universāls treniņu instruments, ko var izmantot, lai palielinātu izturību, ķermeņa augšdaļas un apakšdaļas stabilitātei un dinamiskiem iesildīšanas vingrinājumiem. Apvienojot kopā ar citiem vingrinājumiem, gumijas lentes MINI sekmē efektīvus treniņu jebkurā laikā un jebkurā vietā

Parametri
Cenas diapazonslīdz 25 eiro
ZīmolsLet's Band's
KrāsaZila
Svars2 kg
Fitnesa inventāra veidsLet's bands mini

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

3 darba dienas

2.99 €

DPD kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €

Mēs atradām līdzīgus produktus, kuri varētu Tev patikt!