Mans grozs

Let's bands POWERBAND FLEX BLUE pretestības gumija

SKU
LB-603
€13.00
pieejams

POWERBAND FLEX BLUE - zilā, augstas pretestības  fitnesa lente.  Šī ir visefektīvākā fitnesa lente, kas palielina izturību un samazina locītavu sāpes.

  • Fitnesa lente piemērota gan gados jaunākiem, gan gados vecākiem sportistiem, profesionāļiem kā arī, tiem, kas vēlas uzlabot sportisko sniegumu.
  • Fitnesa lentes FLEX ir ekohnomiskas, daudzveidīgas un viegli pārnēsajāmas.
  • Ar Powerband FLEX vingrinājumi jāizpilda ar pareizu stāju, iesildīšanos un stiepšanās vingrojumus, kā arī zināšanas par pareizu vingrojumu izpildi.
  • Liela daļa cilvēku, kas izmanto POWERBAND FLEX - trenējas  fizioterapeita vadībā vai arī veic spēka treniņus mājās.

Pieejamas dažādas krāsās, katra no tām apzīmē citu pretestības līmeni - zems, vidējs un augsts līmenis, kas ļauj kāpināt spēka treniņu līmeni

Fitnesa lentes FLEX ir īpaši izstrādātas, lai tās būtu maksimāli elastīgas. Tās izmanto sportisti, vecāka gada gājuma cilvēki un sporta entuziasti, lai uzlabotu fizisko izturību, stabilitāti, traumu profilaksei, atjaunot muskuļu un locītavu funkcijas. Fitnesa lentes parasti izmanto zemas intensitātes treniņiem. Lielākā daļa cilvēku fitnesa lentes izmantos fizioterapeita uzraudzībā vai "mājas fitnesa" izturības treniņiem. 

Parametri
Cenas diapazonslīdz 25 eiro
ZīmolsLet's Band's
KrāsaZila
Svars2 kg
Fitnesa inventāra veidsLet's bands flex

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

3 darba dienas

2.99 €

DPD kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €

Mēs atradām līdzīgus produktus, kuri varētu Tev patikt!