Mans grozs

Let's bands POWERBAND MAX BLACK fitnesa gumija

SKU
LB-203
€25.00
pieejams

POWERBAND MAX BLACK - Mūsu augstās pretestības fitnesa gumijas MAX melnā krāsā.  Izmantojiet šo pretestības gumiju visaptverošu treniņu programmai, kā arī veiciet izturības treniņus, stiepšanās un intervālu treniņos. Ieteicamas iesācējiem, pieredzējušiem sportistiem un profesionāļiem. 

  • Melna fitnesa gumija MAX (100x2 cm) ir fitnesa centrs somā;
  • Powerband MAX preču līnijā fitnesa gumija paplašina treniņu iespējas, it sevišķi piemērotas spēka, elastības, izturības  un līdzsvara treniņiem, kā arī rehabilitācijai un augstas intensitātes intervālu treniņiem. 

POWERBAND MAX BLACK fitnesa gumijas ir ieteicamas iesācājiem, pieredzējušiem sportistiem un profesionāļiem. 

POWERBAND MAX ir fitnesa gumijas ar garumu viens metrs. Tās ir pieejamas ar dažādiem pretestības līmeņiem. Stabilas un spēcīgas fitnesa gumijas, kuras var izmantot jebkāda veida treniņos. Neatkarīgi no tā vai tas intensīvs treniņš, stiepšanās, ķermeņa veidošanas vai cita veida treniņš, POWERBAND MAX piedāvā dažādu pretestības līmeņu klāstu, kas ir piemēroti no iesācēju līmeņa līdz profesionālu sportistu treniņiem.   Fitnesa gumijas izmanto, lai palielinātu treniņu intensitāti nepievienojot papildu svarus. 

Parametri
Cenas diapazonslīdz 25 eiro
ZīmolsLet's Band's
KrāsaMelna
Svars2 kg
Fitnesa inventāra veidsLet's bands max

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

3 darba dienas

2.99 €

DPD kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €

Mēs atradām līdzīgus produktus, kuri varētu Tev patikt!