Mans grozs

Let's bands POWERBAND MAX light fitnesa gumija

SKU
LB-201
€16.00
pieejams

POWERBAND MAX YELLOW - fitnesa gumijas MAX dzeltenā krāsā ir īpaši zemas pretestības un ir ideāli piemērotas sievietēm un vīriešiem. Papildus izturības nostiprināšanai un intervālu treniņiem Jūs varat izmantot arī mūsu fitnesa gumijas MAX - plecu, roku, ķermeņa lejasdaļas, elastības un rehabilitācijas vingrinājumiem. 

  • Dzeltenā fitnesa gumija MAX (100x1.4 cm) ir fitnesa centrs somā un tā ir ideāls papildinājums mūsu
  • Powerband MAX preču līnijā fitnesa gumija paplašina treniņu iespējas, it sevišķi piemērotas spēka, elastības un izturības treniņiem, kā arī rehabilitācijai un augstas intensitātes intervālu treniņiem. 

POWERBAND MAX YELLOW fitnesa gumijas ir ieteicamas iesācājiem, pieredzējušiem lietotājiem un profesionāļiem. 

LET'S BANDS POWERBAND MAX ir fitnesa gumijas ar garumu viens metrs. Tās ir pieejamas ar dažādiem pretestības līmeņiem. Stabilas un spēcīgas fitnesa gumijas, kuras var izmantot jebkāda veida treniņos. Neatkarīgi no tā vai tas intensīvs treniņš, stiepšanās, ķermeņa veidošanas vai cita veida treniņš, POWERBAND MAX piedāvā dažādu pretestības līmeņu klāstu, kas ir piemēroti no iesācēju līmeņa līdz profesionālu sportistu treniņiem.   Fitnesa gumijas izmanto, lai palielinātu treniņu intensitāti nepievienojot papildu svarus. 

Parametri
Cenas diapazonslīdz 25 eiro
ZīmolsLet's Band's
KrāsaDzeltena
Svars2 kg
Fitnesa inventāra veidsLet's bands max

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

3 darba dienas

2.99 €

DPD kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €