Mans grozs

Let's Bands Powerbands FLEX YELLOW pretestības gumija

SKU
LB-601
€9.00
pieejams

POWERBAND FLEX YELLOW vieglas pretestības fitnesa lente. Piemērota gan iesācējiem gan profesionāļiem, apvienojot kopā ar citām fitnesa lentēm. Dzeltenā fitnesa lente ir ideāli piemērota iesildīšanās vingrinājumiem, fiziskai rehabilitācijai un vieglas intensitātes treniņiem.

POWERBAND FLEX ir izstrādāta, lai tā būtu maksimāli elastīga. To izmanto sportiti, sporta entuziasti, vecāka gada gājumā cilvēki, lai uzlabotu muskuļu izturību un spēku, palielinātu elastību un koordināciju. Fitnesa lentes lieliski palīdz iziet profilaksi pēc dažādu traumu gūšanai, ataunot muskuļu un locītavu fukcijas, kā arī idēali piemērotas pilatēm.  

Pieejamas dažādas krāsās, kas katra apzīmē pretestības līmeni - zema, vidēja un augsta līmeņa, kas ļauj kāpināt spēka treniņu līmeni.

Fitnesa lentes FLEX ir īpaši izstrādātas, lai tās būtu maksimāli elastīgas. Tās izmanto sportisti, vecāka gada gājuma cilvēki un sporta entuziasti, lai uzlabotu fizisko izturību, stabilitāti, traumu profilaksei, atjaunot muskuļu un locītavu funkcijas. Fitnesa lentes parasti izmanto zemas intensitātes treniņiem. Lielākā daļa cilvēku fitnesa lentes izmantos fizioterapeita uzraudzībā vai "mājas fitnesa" izturības treniņiem. 

Parametri
Cenas diapazonslīdz 25 eiro
ZīmolsLet's Band's
KrāsaDzeltena
Svars2 kg
Fitnesa inventāra veidsLet's bands flex

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

3 darba dienas

2.99 €

DPD kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €

Mēs atradām līdzīgus produktus, kuri varētu Tev patikt!