Mans grozs

Ja esi ienācis ORBSPORTS, Tu esi uz pareizā ceļa!

Neatkarīgi no tā vai esi profesionāls atlēts vai sports ir Tavs hobijs, ORBSPORTS piedāvā tikai viskvalitatīvāko inventāru no Pasaules vadošiem zīmoliem.

Ticam, ka mūsu piedāvātais inventārs palīdzēs Tev sasniegt jaunas virsotnes. Dibināts 2015. gadā, ORBSPORTS kļuvis par strauji augošu sporta, rehabilitācijas un aktīvās atpūtas inventāra veikalu. Mēs nedomājam apstāties un turpinām paplašināties, lai ieņemtu arvien būtiskāku lomu Tavā ikdienā.

Jau šobrīd ORBSPORTS veikalā iespējams izvēlēties inventāru no vairāk nekā 20 dažādiem zīmoliem. ORBSPORTS komanda rūpīgi veic zīmolu atlasi, lai inventārs, ko piedāvājam būtu labākais iespējamais. Tikai tad, kad veikti testi un inventārs atzīts par piemērotu un kvalitatīvu, tas nonāk ORBSPORTS sortimentā.

 

                      

Apmācām!

Kopš 2018.gada sākuma aktīvi iesaistāmies treneru un sporta speciālistu izglītošanā un kvalifikācijas celšanā Latvijā un Baltijā.

Regulāri organizējam miofasciālās pašmasāžas tehnikas kursus treneriem un fizioterapeitiem sadarbībā ar sporta/rehabilitācijas zīmolu "Blackroll®" un augsti kvalificētiem, apmācīttiesīgiem speciālistiem sporta/treneru/fizioterapijas jomā.

Šobrīd 2019.gada sākumā visā Baltijā "Blackroll®" treneru sertifikātu mūsu apmācībās ieguvuši jau 80 treneri/fizioterapeiti/sporta speciālisti. Kursu aprakstu vari apskatīt ŠEIT! 

Par jaunumiem saistībā ar "Blackroll®" treneru kursiem un aktuālajiem datumiem seko mūsu Facebook lapā: @BlackrollBaltics , kā arī Instagram @blackrollbaltics

           

Atbalstām!

Mēs vēlamies sportistus nodrošināt ar kvalitatīvu inventāru. 

Tādēļ sporta inventāra pārdošana vēl nav viss, mūsu uzņēmuma pievienotā vērtība ir atbalsts jaunajiem sportistiem un to treneriem. Mēs slēdzam līgumus ar centīgākajiem jaunajiem sportistiem un sniedzam dažāda veida atbalstu. Šim nolūkam ORBSPORTS radījis jaunu starptautisku zīmolu KEENFACTOR.

Vairāk par minētajām aktivitātēm uzzināsi, ja sekosi mūsu Facebook lapai:@orbsports.lv un Instagram kontam: @orbsports.lv .

 

 

 

 

 

Mūsu misija ir popularizēt veselīgu dzīves veidu, aktīvu ikdienu un sportu Baltijā un visā Eiropā!


Seko arī citiem sociālo tīklu kontiem:

SWEDISH POSTURE Facebook lapai @swedishposturebaltics un Instagram kontam @swedishposturebaltics 

PRINCE BALTICS Facebook lapai  @PrinceBaltics un Instagram kontam @princetennisbaltics

 

MŪSU REKVIZĪTI:

Nosaukums: SIA ORCCAN

Reģ. nr.: 40103949850

Juridiskā adrese: Tālivalža iela 20 k-1 - 14, Rīga,

LV-1006, Latvija

Biroja un noliktavas adrese: Rēzeknes 3a-1, Rīga,

LV-1073, Latvija

Banka: AS Citadele banka, SWIFT: PARXLV22

Konta nr.: LV27PARX0016841560002