Mans grozs

TEV IR IESPĒJA IZVĒLĒTIES SEV PIEMĒROTĀKO PREČU PIEGĀDES VEIDU:

1. DPD kurjers (visā Eiropā) – pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot kurjera servisu. Paka tiek nogādāta līdz Tavām mājas durvīm. Seko savam pasūtījumam, ievadot DPD izsekošanas numuru šeit: DPD KURJERS-IZSEKOT PASŪTĪJUMU

Pirms piegādes saņemsi īsziņu ar gaidāmo piegades laiku no DPD. Ja piegādes laikā nebūsi mājās, tad kurjers Tavā pasta kastītē atstās informatīvu paziņojumu par neveiksmīgu piegādi, un sūtījums tiks nogādāts atpakaļ uz kurjera biroju. Divu nedēļu laikā no pirmā piegādes mēģinājuma Tev jāsazinās ar kurjeru, lai vienotos par atkārtotu piegādi. Sūtījuma saņemšanas brīdī Tev būs jāuzrāda DPD kurjeram personas apliecinošs dokuments (pase, ID vai autovadītāja apliecība). Sīkāka informācija par pakas saņemšanu Latvijas teritorijā no DPD kurjerdienesta atrodama ŠEIT.

2. Omniva pakomāti ( visā Baltijā) - piegāde ar Omniva ir iespējama uz lielākajām pilsētām visā Baltijā. Seko savam pasūtījumam, ievadot Omnivas izsekošanas numuru šeit: OMNIVA PAKOMĀTS-IZSEKOT PASŪTĪJUMU

Saņemt sūtījumu Omniva pakomātā varēsiet 1 - 2 darba dienu laikā no izsūtīšanas brīža Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Sūtījuma saņemšana Omniva pakomātā ir pavisam vienkārša un aizņem vien 15 sekundes. Pakomātā sūtījums tiek uzglabāts 7 dienas.

Sīkāku informāciju par Omniva pakomātu darbības noteikumiem un sūtījuma saņemšanu lasi ŠEIT 

3. Omniva kurjers ( visā Baltijā ) - kurjerpasta prece tiks nogādāta uz adresi, kas norādīta pasūtījuma veikšanas brīdī. Seko savam pasūtījumam, ievadot Omnivas izsekošanas numuru šeit: OMNIVA KURJERS-IZSEKOT PASŪTĪJUMU 

Personai, kura pieņēmusi kurjerpasta preci, jāapstiprina pieņemšana un piegādes dokumentā vai plaukstdatorā (PDA) jānorāda šāda informācija: vārds un uzvārds; paraksts; piegādes laiks un datums (izņemot PDA). Baltijas valstīs Kurjerpastam ir jāinformē Adresāts par kurjerpasta preces piegādāšanu telefoniski vai ar īsziņas un/vai e-pasta palīdzību. Ja Adresāts neatbild uz tālruņa zvanu, tā numurs neeksistē vai ir norādīts nepareizi, kurjeram preces atsūtīšanas dienā uz izsniegšanas centru vai, vēlākais, nākamajā dienā vienu reizi jāmēģina preci nogādāt norādītajā adresē.

Ja pirmais piegādes mēģinājums Latvijas Republikā vai Lietuvas Republikā bija neveiksmīgs, otrais piegādes mēģinājums tiks veikts nākamajā darba dienā. Ja Latvijas Republikā un Lietuvas Republikā arī otrais piegādes mēģinājums bija neveiksmīgs, sūtījums tiks nodots pakomātam vai vietējam izsniegšanas centram. Kurjeram, izsniedzot kurjerpasta preci, ir tiesības pieprasīt Adresātam identificēšanas nolūkos personu apliecinošu dokumentu. 

Sīkāku informāciju par Omniva kurjera pasta noteikumiem un sūtījuma saņemšanu lasi ŠEIT 

4. Paņemšu pats uz vietas noliktavā (iespējams tikai Latvijā) - pēc pasūtījuma veikšanas sagaidi zvanu un saskaņo laiku, kad atnāksi pēc preces. Preces saņemšana bez maksas ir iespējama Rīgā, Rēzeknes ielā 3a.