Mans grozs

LET'S BANDS POWER SET FLEX pretestības gumiju komplekts

SKU
LB-305
€35.00
pieejams

FLEX komplekts ir ļoti daudzpusīgs un to var izmantot rehabilitācijas, spēka treniņu un fitnesa vingrinājumiem. Komplektā ietilpst trīs FLEX fitnesa gumijas, durvju enkurs un apmācības rokasgrāmata.  

FLEX komplektā ietilpst trīs dažādu krāsu fitnesa lentes, katra no tām apzīmē pretestības līmeni: zemu, vidēju un augstu.

  • Vienkāršs un viegli lietojams produkts augšējās un apakšējās ķermeņa daļas vingrinājumiem, ko var veikt jebkurā vietā.
  • Atjauno muskuļus ar vienkāršu, bet efektīvu treniņu, kas palielina izturību un uzlabo kustības.
  • Kompaktas un vieglas - pārnēsājamas un ceļošanai draudzīgas.
  • Mūsu augstās kvalitātes, īpaši elastīgās fitnesa lentes ir izstrādātas, lai saglabātu elastību, pat pēc vairāku gadu lietošanas.
  • Pārnēsājams & viegls komplekts - ideāli piemērots ceļojumiem un ir piemērots visiem fitnesa sagatavotības līmeņiem.
  • Pievienojiet FLEX fitnesa gumijas durvju enkuram un jums būs papildus pretestība vingrinājumiem, jebkurā vietā - mājās, sportā zālē, birojā vai ceļā.

Tās izmanto sportisti, vispārēju treniņprogrammu entuziasti un vecāka gada gājuma cilvēki, lai uzlabotu izturību, vispārējai fitnesa treniņu programmas paplašināšanai, fiziskajai rehabilitācijai, kā arī muskuļu un locītavu atjaunošanai. Turklāt, ir pierādīts, ka FLEX fitnesa gumijas uzlabo fizisko veselību un sportisko sniegumu.

 

LET'S BANDS POWER SET FLEX fitnesa lentes ir īpaši izstrādātas, lai tās būtu maksimāli elastīgas. Tās izmanto sportisti, vecāka gada gājuma cilvēki un sporta entuziasti, lai uzlabotu fizisko izturību, stabilitāti, traumu profilaksei, atjaunot muskuļu un locītavu funkcijas. Fitnesa lentes parasti izmanto zemas intensitātes treniņiem. Lielākā daļa cilvēku fitnesa lentes izmantos fizioterapeita uzraudzībā vai "mājas fitnesa" izturības treniņiem. 

Parametri
Cenas diapazonslīdz 50 eiro
ZīmolsLet's Band's
KrāsaDažādas krāsas
Svars2 kg
Fitnesa inventāra veidsLet's bands flex

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

3 darba dienas

2.99 €

DPD kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €

Saistītie produkti

Mēs atradām līdzīgus produktus, kuri varētu Tev patikt!