Mans grozs

PRINCE PRO AIRSTICK SKVOŠA RAKETE

SKU
P-7S566705 0
€160.00
pieejams

JAUNĀ PRO AIRSTICK lieliskā skvoša rakete no PRINCE.

Prince Triple Threat tehnoloģija ir viena no Prince visvairāk testētajām un jaunākajām raketēm šajā sērijā. Triple Threat ietver vara, ogļekļa un volframa savienojumus trīs stratēģiski svarīgās vietās un piedāvā paplašinātu Sweet Spot kā arī  tradicionālu sajūtu apvienojumā ar izcilu precizitāti.

Leģendārā Prince rakete jaunā veidolā ar pievienotu TeXtreme tehnoloģiju. Ilgi izstrādāta klasika no Prince piedāvā spēlētājiem visu prasmju jaudu, kontroli un svaigu sajūtu skvoša laukumā. Pilna grafīta rakete ar vieglu konstrukciju, kas nodrošina trieciena absorbciju, stabilitāti un spēku. Viena no labāk pārdotajām skvoša raketēm pasaulē. Lieliska izvēle visiem spēlētājiem neatkarīgo no to vecuma, spējam un dzimuma. 

Šī ir īpaši viegla rakete un sver vien 130 gramus. Augstais balansa punkts 360 mm piešķir bumbai ātrumu, neskatoties uz raketes mazo svaru. Raketes galvas izmērs 480cm2 un vidēja izmēra "sweet spot" (ideālā vieta, kur atsist bumbiņu) nodrošina papildu kontroli. 

Rakete ir aprīkota ar revolucionāro PowerRing. Stīgu garums ir aptītas ap apvērsto gredzenu uz rāmja kakla, kur stīgas var kustēties vēl brīvāk.  Stīgu elasība palielinās un rezultējas ar bezprecendenta spēku

Pielietotā Textreme tehnoloģija ir pievienota raketei divas zonās, kur ir vislielākā ieteikme atsitiena laikā. Textreme gadiem tiek izmantota Fomula 1, sacīkšu velosipēdiem, vējdēļiem utt. un tagad arī pirmo reizi skvoša raketēs. Materiāls ir par 20% vieglāks nekā ogleklis un tam ir augstāka cietība. Skvoša rakete galva ar Textreme ir vairāk stabila un rezultējas lielākā kontrolē, papildus spēkā un lieliskā sajūtā.

Visas raketes ir sastīgotas skvošu spēlējošu tehniskajiem profesionāļiem ar vairāk nekā 25 gadu spēlēšanas pieredzi.

Prince Pro Airstick skvoša rakete -  pielietotā Textreme tehnoloģija ir pievienota raketei divas zonās, kur ir vislielākā ieteikme atsitiena laikā. Textreme gadiem tiek izmantota Fomula 1, sacīkšu velosipēdiem, vējdēļiem utt. un tagad arī pirmo reizi skvoša raketēs. Materiāls ir par 20% vieglāks nekā ogleklis un tam ir augstāka cietība. Skvoša rakete galva ar Textreme ir vairāk stabila un rezultējas lielākā kontrolē, papildus spēkā un lieliskā sajūtā.

Šī tehnoloģija rezultējas:

  • Uzlabotā kontrolē;
  • Palielinātā jaudā;
  • Neticamā bumbas sajūtā.
Parametri
Cenas diapazonslīdz 200 eiro
DzimumsUnisex
ZīmolsPrince
Skvoša raketes modelis PRO

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

3 darba dienas

2.99 €

DPD kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €

Mēs atradām līdzīgus produktus, kuri varētu Tev patikt!